Witamy na stronie naszego przedszkola i żłobka!

Rekrutacja trwa

O żłobku


Placówka posiada 2 żłobki:


1. Niepubliczny Żłobek Radosne Maluchy - grupa SÓWKI

2. Żłobek Radosne Maluchy 2 - grupa SŁODZIAKIDużą wagę przywiązaliśmy do zaadoptowania istniejącego budynku na potrzeby naszej placówki. Przeszliśmy pozytywnie wszystkie projekty, odbiory , kontrole sanepidu, straży pożarnej i pozostałych urzędów.


Dla naszych dzieci przygotowaliśmy  2 przestronne sale żłobkowe, wyposażone w atestowane meble, zabawki i pomoce dydaktyczne. W każdym pomieszczeniu dostępna jest przystosowana dla naszych maluszków łazienka.


Zajęcia prowadzone przez naszych nauczycieli dostosowane są do możliwości rozwojowych naszych dzieci. Od samego początku bardzo dużą wagę przywiązujemy do prawidłowego i zdrowego żywienia.Naszym maluchom zapewniamy 3 smaczne posiłki dziennie (Ii II śniadanie, dwudaniowy obiad i podwieczorek) przygotowane przez firmę cateringową zgodnie z zaleceniami dietetyka.


Naszym podopiecznym zapewniamy opiekę przez cały rok, od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00. Przyjmujemy dzieci w wieku od 12 miesięcy do 2,5 lat.Statut Żłobków Radosne Maluchy


STATUT ŻŁOBKA - wersja PDF   

Radosne Maluchy